De 13-jarige Rachel heeft Nederland wederom op de kaart gezet tijdens het Junior Eurovisie Songfestival! Met haar zelfgeschreven nummer "Teenager" bereikte ze namelijk de 2e positie tijdens het liedjesfestijn voor jongeren. Ze moest alleen Georgië voor zich laten met slechts 5 punten verschil. Eerder dit jaar won Rachel overtuigend de nationale variant van het Junior Songfestival.
Nederland doet het het erg goed de laatste jaren op het Junior Eurovisie Songfestival. Lisa, Amy & Shelley en Anna & Senna eindigden al in de bovenste regionen en Ralf ging er in 2009 met de overwinning vandoor!
Aanvragen voor deze nieuwe ster kunt u vast bij ons indienen. Wacht niet te lang, want vanwege haar leeftijd mag ze maar beperkt optreden.
Rachel (Junior Songfestival) direct inhuren / boeken? Bel 0412-407010 of vul het aanvraagformulier in.
* Tape-act
* Duur: in overleg
* Geluid: B-set tot 800 personen
* Bezetting: 1 persoon
* Genre: Nederlandstalig
Deze prijs is excl. 19% BTW.
Prijswijzigingen voorbehouden.